MÖBLER / Bord / Skrivbord 14886359

nr 1488 6359

Skrivbord

med uppsats, sent 1800-tal, bemålat. Bredd: 90, djup: 58 cm, höjd: 115 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:32:10